قیمت سینی پلاستیکی مربع باکیفیت در بازار تهران

قیمت سینی پلاستیکی مربع باکیفیت در بازار تهران، به دلیل تغییرات مداوم نرخ ارز و تورم با نوساناتی همراه می باشد، البته نوع خرید، نوع برند، کیفیت، طرح و مدل و قانون عرضه و تقاضا هم باعث شده اند، قیمت متغیر باشد. سینی پلاستیکی، یک محصول کاربردی با طرح های رنگی و فانتزی می باشد، که برای پذیرایی چای در منزل یا محل کار مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت سینی پلاستیکی مربع باکیفیت در بازار تهران

ویژگی های ظاهری سینی پلاستیکی باکیفیت

ویژگی های ظاهری سینی پلاستیکی باکیفیت از ویژگی های ظاهری سینی پلاستیکی باکیفیت، می توان به رنگ روشن، سطح صاف و بدون عیب آن اشاره کرد. سینی پلاستیکی به دو صورت لبه دار و بدون لبه تولید می شود، سینی های لبه دار، چون لبه دارند، از ریختن غذا ها، مایعات و محتویات درون خود جلوگیری می کنند، به همین دلیل بیشترین فروش را دارند و کاربردی می باشند. دسته سینی، نه تنها از ریزش محتویات داخل سینی جلوگیری می کند، بلکه وجود دسته می تواند زیبایی سینی را چند برابر کند. بنابرین در هنگام خرید سینی باید به دسته دار بودن آن توجه نمایید.

سینی باکیفیت پلاستیکی دارای سطح براق، شفاف، صیقلی و صاف می باشد، که این باعث شده جلوه و زیبایی خاصی تقدیم محصول شود. بهترین سینی پلاستیکی باید از استحکام بالایی برخوردار باشد، به همین دلیل در هنگام خرید سینی باید به محکم بودن آن توجه شود، علی الخصوص دسته سینی که باید از استحکام خوبی برخوردار باشد. سینی پلاستیکی در ابعاد مختلفی تولید می شود و شما می توانید در هنگام خرید با توجه به تعداد افراد خانواده خود، ابعاد سینی را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی استکان های چای و دیگر مواد داخل سینی را حمل نمایید.

بهره گیری از تمام ظرفیت ها برای صادرات سینی پلاستیکی

بهره گیری از تمام ظرفیت ها برای صادرات سینی پلاستیکی، امری مهم و ضروری محسوب می شود، چون صادرات سینی جزو صادرات غیر نفتی می باشد و می تواند وابستگی کشور به صادرات نفت را کاهش دهد، علاوه بر این، استفاده از تمام ظرفیت ها برای افزایش صادرات می تواند، به کشور کمک کند تا از مزیت های صادرات بهره مند شود. برای انجام صادرات مراحل مختلفی باید طی شود، که از مراحل صادرات به ترتیب می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • شناخت کشور هدف صادراتی کالا: اولین گام برای فروش محصول در بازار خارجی، پیدا کردن کشور هدف صادراتی و شناخت آن می باشد و قبل از هر اقدامی باید برای صادرات کالای خود یک یا چند کشور خارجی را پیدا کنید. معیارهای مختلفی برای پیدا کردن کشور های مقصد صادرات وجود دارد و با پاسخگوی به سوالاتی مانند ویژگی های اجتماعی، جغرافیایی و جمعیت شناختی کشور مورد نظر چگونه می باشد، رابطه سیاسی و اقتصادی کشور مورد نظر با ایران چگونه است، در آمد سالانه، تولید ناخالص ملی و تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر چگونه می باشد، وضعیت واردات و صادرات ایران با کشور مورد نظر چگونه است، تعرفه ها و قوانین تجاری کشور مقصد صادرات به چه صورت می باشد، می توانید اطلاعات خوبی از کشور مقصد صادرات به دست آورید.
 • تلاش برای پیدا کردن مشتری و خریدار در کشور مقصد صادرات: در این مرحله از انواع روش ها و ابزارهای بازاریابی استفاده می شود، که از این ابزارها می توان به سایت های خارجی، شرکت در رویدادهای خارجی، اتاق بازرگانی مشترک ایران و کشور هدف و دفاتر بازرگانی سازمان توسعه تجارت اشاره کرد. سایت های خارجی، برای پیدا کردن خریدار حقیقی، معمولا از سایت های B2B استفاده می کنند و هر صادر کننده ای باید لیستی از این سایت ها را داشته باشد و در آن ها ثبت نام کند. برای استفاده از گزارش ها و اطلاعات برخی از این سایت ها باید از آن ها خرید کنید. شرکت در رویدادهای تجاری، برای معرفی محصولات، خدمات و شرکت ها، نمایشگاه ها و رویدادهایی برگزار می شوند. در سایت های معتبر، اطلاعات و تاریخ های برگزاری این نمایشگاه ها اطلاع رسانی می شود. اتاق بازرگانی مشترک ایران و کشور هدف، سمینار حوزه های مختلف صادرات، همایش ها و جلسه ها عموما در اتاق های بازرگانی برگزار می شوند‌. دفاتر بازرگانی سازمان توسعه تجارت، که از این دفاتر می توان به دفتر آسیا و اقیانوسیه، دفتر اروپا و آمریکا و دفتر کشور های عربی و آفریقایی اشاره کرد.
 • کسب مجوز های صادراتی: برای ارسال کالا به کشور های خارجی باید مجوز های لازم صادراتی گرفته شود. برای صادرات هر کالا و محصولی توجه به دو نکته امری مهم و ضروری محسوب می شود‌. اولین نکته توجه به بسته بندی محصول می باشد، بسته بندی می تواند به ترغیب خریداران در کسری از ثانیه کمک کند، به همین دلیل استاندارد و زیبا بودن آن بسیار مهم می باشد. نحوه قیمت گذاری کالا هم یکی از نکات مهم دیگری می باشد، که صادر کننده باید به آن توجه کند، چون قیمت گذاری باید به صورتی باشد، که بتواند به ترغیب خریداران کمک شایانی نماید.

بررسی مشکلات صادرکنندگان انواع سینی پلاستیکی

بررسی مشکلات صادرکنندگان انواع سینی پلاستیکی صادر کنندگان انواع سینی پلاستیکی با یک سری مشکلات مواجه هستند‌. یکی از مشکلات داخلی که بر سر راه توسعه صادرات غیر نفتی وجود دارد، آیین نامه ها و بخشنامه هایی می باشد، که باعث شده روی صادرات آثار منفی داشته باشند. این بخشنامه و دستور العمل ها به دلیل شرایط تحریمی، تعهد ارزی صادر کنندگان و اعمال محدودیت های بیشتر صادراتی افزایش یافته است‌.

یکی از موانع اساسی در توسعه صادرات غیر نفتی، ثبات مقررات صادرات می باشد، که بر خریدار خارجی و فروشنده داخلی تاثیر گذاشته است. ریشه در عقب ماندگی تولید، بخش عمده ای از مشکلات مربوط به صادرات می باشد. در واقع بخش تولید نتوانسته، کالای باکیفیت، مازاد را در بخش های مزیت دار کشور به صورت گسترده و قابل رقابت با دیگر تولید کنندگان خارجی تولید کند. مشکلات ناشی از سیاست های خارجی و داخلی در حوزه های اقتصادی و سیاسی، یکی از مشکلات ناشی از صادرات غیر نفتی می باشد، مانند اعمال تعرفه های بالا از سوی کشورهای هدف، تحریم های دولت های غربی علیه کشور، نوسانات شدید نرخ ارز، عدم مزیت رقابتی، عدم ارائه خدمات توسط سامانه نیما، مشکلات اجرایی در پیمان سپاری ارزی و….

بخشی از مشکلات صادرات کالا ها مربوط به بازار یابی آن ها می باشد، که دستگاه دیپلماسی اقتصادی کشور اقدامات حمایتی خود را از صادر کنندگان به خوبی انجام نداده است و به دلیل اقدامات فعالانه برخی از کشور های رقیب سهم ایران از بازارهای صادراتی کاهش یافته است‌. فعال شدن معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه و فعال شدن حداکثری سازمان توسعه، باعث فعال شدن بازاریابی محصول می شود. برای رونق گرفتن صادرات راهکاری های مختلفی وجود دارد، که از این راهکار ها می توان گزینه های زیر را نام برد:

 • با استفاده از روش هایی مانند سازوکارهای اجرایی و هدفمند برای عملی شدن پیمان های تجاری منطقه ای، ارز جایگزین و استفاده از یک واحد دیجیتالی با کشور ها و…‌ باید شرایط تجارت خارجی در تحریم ها بی اثر شود یا اثر آن ها کاهش پیدا کند.
 • تعیین مزیت های صادرات کشور
 • ارائه تسهیلات ارز و سرمایه در گردش به تولید کنندگان
 • برقراری بیمه عمومی صادرات
 • توسعه و تقویت شبکه های حمل و نقل ریلی و جاده ای
 • تلخیص و ساده سازی قوانین و مقررات صادرات

عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت سینی پلاستیکی صادراتی

از عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت سینی پلاستیکی صادراتی، می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • کیفیت: هر چه مواد اولیه به کار رفته در تولید محصول باکیفیت تر باشد، کیفیت کالا افزایش پیدا می کند و قیمت آن بالا می رود‌.
 • طرح و مدل: هر چه مدل سینی مدرن تر و لوکس تر باشد، قیمت آن هم افزایش می یابد.
 • ابعاد سینی پلاستیکی: سینی پلاستیکی در اندازه های مختلفی تولید می شود و با افزایش ابعاد سینی، قیمت آن هم بالا می رود.
 • شرایط بازار: نوسانات ارز، تورم و قانون عرضه و تقاضا، جزو شرایط بازار می باشند و روی قیمت تاثیر گذار هستند. بر اساس قانون عرضه و تقاضا، با افزایش تقاضا، قیمت افزایش و با کاهش تقاضا، قیمت کاهش پیدا می کند و با بالا رفتن و پایین آمدن تورم و نرخ ارز، قیمت به ترتیب افزایش و کاهش می یابد.

قیمت گذاری کالا بر اساس سه گزینه انجام می شود، که شامل قیمت گذاری بر اساس هزینه، قیمت گذاری بر اساس ارزش کالا در ذهن مشتری و قیمت گذاری بر اساس شرایط بازار می شود. قیمت گذاری بر اساس هزینه: در این روش هزینه های تولید و میزان سود مشخص می شود و بر اساس هزینه ها، قیمت گذاری کالا صورت می گیرد. گاهی اوقات فروشنده ها مانند عمده فروشان و بازاری ها برای سود مبلغی را به قیمت کالا اضافه می کنند. معمولا تولید کنندگان، تعیین قیمت کالا را با توجه به انتظاری که از بازگشت سرمایه دارند، تعیین می کنند و میانگین سود صنعت را با میزان بازگشت سرمایه مشخص می نمایند.

قیمت گذاری بر اساس ارزش کالا در ذهن مشتری، در این روش قیمت گذاری، قیمت کالا، با توجه به ارزشی که در ذهن مشتری کالا ایجاد کرده است، مشخص می شود. ارزش کالا در ذهن مشتری با توجه به عوامل متعددی مانند برخورد مناسب فروشندگان، کیفیت کالا و خدمات، خدمات مناسب و…. مشخص می شود. قیمت گذاری بر اساس شرایط بازار، بر اساس این روش، قیمت کالا با توجه به این که مشتریان حاضرند، برای خرید کالای مورد نظر هزینه کنند، مشخص می شود.

عرضه بی واسطه سینی پلاستیکی مربع صادراتی

عرضه بی واسطه سینی پلاستیکی مربع صادراتی عرضه بی واسطه سینی پلاستیکی مربع صادراتی، با هدف افزایش میزان محصول فروخته شده به فور توسط عرضه کنندگان مختلفی انجام می شود و مشتریان می توانند با قیمت درب کارخانه محصول را تهیه کنند. علاوه بر این، مزیت های استفاده از سینی پلاستیکی باعث شده عرضه پر رونقی داشته باشد. یکی از مزیت های این نوع کالا این است، جنس مقاوم و سبکی دارد و به راحتی دچار شکستگی نمی شود‌. کافی شاپ ها، رستوران دارها و مغازه هایی که قصد سرو خوراکی دارند، از سینی پلاستیکی استفاده می کنند.

اشتهای مشتری را افزایش می دهد و این به دلیل طرح زیبا و رنگارنگ سینی پلاستیکی می باشد و مشتری هنگام صرف خوراکی و نوشیدنی لذت می برد و چون از مواد اولیه مرغوب و نو ساخته شده است، هم از کیفیت بالایی برخوردار می باشد، هم بسیار بهداشتی است. سینی پلاستیکی در اندازه های بزرگ، متوسط و کوچک تولید می شود و در رنگ های مختلفی مانند صورتی، آبی و‌… وجود دارد. لبه های سینی پلاستیکی به صورتی می باشد، که لیوان و استکان داخل آن نمی شکند و لیز نمی خورد.

سینی پلاستیکی، از بهترین مواد پلاستیک فشرده تولید شده است و بسیار مقاوم و سبک می باشد و دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی است و در سایز های متنوعی تولید می شود. این مدل سینی کاملا محکم می باشد و قابلیت شست و شو دارد و از طرح های مختلف آن می توان به کارکترهای کارتونی، گل های خوش رنگ و‌…. اشاره کرد. از شکل های مختلف سینی پلاستیکی می توان سینی پلاستیکی مستطیل، سینی پلاستیکی بیضی و سینی پلاستیکی مربع را نام برد. استکان و ظروف داخل سینی به هیچ عنوان از داخل سینی لیز نمی خورند و شما هنگام بلند کردن سینی کاملا به آن مسلط می باشید و این به دلیل شکل استاندارد آن می باشد و همین ها باعث شده اند، خرید سینی پلاستیکی طرح دار شیراز، سینی پلاستیکی سبز زاهدان و سینی تبریز همیشه و در هر شرایطی بازار گرمی داشته باشند‌.

پخش سینی پلاستیکی مربع با نرخ مناسب

پخش سینی پلاستیکی مربع با نرخ مناسبی انجام می شود، تا فروش و سود مورد نظر کسب شود و عرضه کننده بتواند از رقبای سر سخت خود پیشی بگیرد. سینی پلاستیکی علاوه بر منازل، در اداره ها، سازمان ها، کارخانه های صنعتی و تولیدی، کافی شاب ها، قهوه خانه ها، رستوران ها و هتل ها برای پذیرایی چای و دیگر نوشیدنی ها استفاده می شود و مواد و ظروف مورد نیاز هنگام صرف صبحانه و عصرانه داخل آن گذاشته می شوند.

توزیع سینی پلاستیکی مربع با تخفیف ویژه

توزیع سینی پلاستیکی مربع با تخفیف ویژه توزیع سینی پلاستیکی مربع با تخفیف ویژه، به صورت آنلاین رونق فراوانی گرفته است، چون می تواند، میزان فروش را چندین برابر کند تا مشتریان با صرف هزینه کمتری محصول را تهیه کنند. توزیع سینی پلاستیکی در اندازه های مختلفی انجام می شود و مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود ابعاد و سایز سینی را انتخاب نمایند.‌ سینی پلاستیکی، در طرح های ساده و شیکی تولید می شود‌.

توزیع سینی پلاستیکی به روش آنلاین رونق چشمگیری گرفته است، که این باعث شده کمبود عرضه در بازار ایجاد نشود و مشتریان سراسر کشور بتوانند به راحتی محصول را تهیه کنند و در هر ساعتی از شبانه روز که می خواهند، کالای خود را سفارش دهند. عرضه کنندگان اینترنتی برای این که اعتماد مشتریان خود را به فروش آنلاین افزایش دهند، همیشه با کیفیت ترین کالا را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان می گذارند، به همین دلیل خرید آنلاین بیش از 90 درصد افزایش یافته است و امکان خریدی راحت برای تمام مشتریان فراهم شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.