صادرات جا حبوباتی پلاستیکی ارزان به کشور های همسایه

جا حبوباتی پلاستیکی ارزان

یکی از ظروف لازم، ضروری و کاربردی در آشپزخانه، ظروف حبوبات است. این ظروف نگهداری را می توانید برای سر و سامان دادن به مواد غذایی در کابینت بگذارید و یا آنکه با انتخاب انواع زیبا و رنگی آن، علاوه بر استفاده کاربردی، باعث زیبا تر شدن چیدمان آشپزخانه تان شوید. با انتخاب ظروف حبوبات مناسب، نگهداری از آنها راحت تر و طول عمر و ماندگاری شان بیشتر خواهد شد. سرویس ظروف نگهدارنده حبوبات یا به اصطلاح جا حبوباتی، متشکل از چند ظرف با اندازه های یکسان است که جنس این ظروف می تواند از شیشه، استیل، پلاستیک و یا سرامیک باشد. اگر برای آشپزخانه تان قصد خرید یک سرویس ظروف حبوبات را دارید یا به زودی قصد ازدواج دارید و می خواهید جهیزیه تهیه نمایید، خواندن این متن را از دست ندهید.

انواع مختلف ظروف حبوبات

 • ظروف حبوبات استیل

یکی از انواع ظروف نگهداری حبوبات، نوع استیل آن است. ظروف جا حبوباتی استیل برای آنهایی مناسب است که دیگر وسایل آشپزخانه شان هم (مثلا سرویس قابلمه) از جنس استیل است. ظروف حبوبات استیل از نوع ضد زنگ هستند، مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند و باعث دوام و ماندگاری بیشتر مواد غذایی و خصوصا حبوبات می شوند. همچنین شستوشوی آنها راحت است و از نظر بهداشتی هم تایید شده هستند. اکثر این ظروف شکل ظاهری ساده ای دارند و برای کسانی مناسب اند که زیبایی را در سادگی می بینند. بعضی از ظروف جا حبوباتی استیل به گونه ای طراحی شده اند که بر روی آنها یک بخش کوچک مانند پنجره با پوششی پلاستیکی قرار گرفته و حبوبات داخل آن نمایان می شوند. به این ترتیب برای دیدن داخل آنها نیازی به باز کردن درب ظرف ندارید.استیل فلزی براق است و ظروف حبوباب استیل هم این براقیت را دارند. بعضی افراد به این خاصیت استیل علاقمند هستند و از دیدن انعکاس نور بر روی این ظروف لذت می برند. همچنین این ظروف در اندازه های مختلفی ساخته می شوند و شما می توانید نه تنها ظروف حبوبات بلکه ظرف نگهداری برنج، ظرف ماکارونی و حتی ظروف ادویه جات را نیز از همین نوع انتخاب نمایید تا وسایل آشپزخانه تان به خوبی با هم ست شوند. نکته آخر اینکه با وجود آنکه ظروف استیل فلزی هستند و رنگ آنها نیز به رنگ استیل است، اما ظروف استیل رنگی هم در بازار وجود دارد و می توان آنها را تهیه نمود.

 • ظروف حبوبات شیشه ای

نوع دیگر ظروف نگهداری حبوبات از جنس شیشه است. ظروف جا حبوباتی شیشه ای زیبا و شکیل بوده و با هر سلیقه ای منطبق می شود. شیشه نوعی سادگی و زیبایی در خود دارد که با هر سلیقه ای جور خواهد بود. این ظروف برای کاربردهای دکوراتیو هم مناسب اند. به این ترتیب که با ریختن حبوبات مختلف در هر شیشه و قرار دادن آنها بر روی یک طبقه یا شلف دیواری نمایی جذاب به آشپزخانه داده می شود. این کار را درباره ادویه جات هم می توان انجام داد و از کنار هم قرار گرفتن حبوبات و ادویه جات در ظروف شیشه ای، تصویری رنگی و جذاب ایجاد خواهد شد. ظروف حبوبات شیشه ای با وجود زیبایی و شیک بودن، اما شکننده هستند و برای کسانی که فرزند کوچکی در خانه دارند، مناسب نیستند. در استفاده از آنها باید دقت کرد و مواظب به زمین افتادن شان بود. ظروف نگهداری حبوبات شیشه ای با هر سبک دکوراسیونی ست می شوند و نمایی بی نظیر به کابینت های آشپزخانه می بخشند.

ظروف حبوبات شیشه ای در مدل ها و قالب های مختلفی ساخته می شوند. بعضی از آنها از یک استوانه ساده تشکیل شده اند و بعضی دیگر گرد و کروی هستند. در بعضی مدل ها انحناهایی در وسط ظروف ایجاد شده و در مدل هایی ظروف حبوبات شیشه ای به شکل مکعب یا خمره هستند. تفاوت دیگری که در ظروف حبوبات شیشه ای وجود دارد مربوط به درب آنهاست. این ظروف دارای درب های چوبی، پلاستیکی، استیل و یا شیشه هستند که هر کدام زیبایی منحصر به خود را دارند. انتخاب درب های مختلف برای ظروف حبوبات شیشه ای با توجه به دکوراسیون آشپزخانه صورت می گیرد. مثلا در آشپزخانه ای با کابینت های چوبی و به رنگ چوب، انتخاب ظروف حبوبات شیشه ای با درب چوبی بسیار مناسب خواهد بود.

 • ظروف حبوبات پلاستیکی

ظروف جا حبوباتی پلاستیکی نیز نوع پر طرفداری از ظروف نگهداری حبوبات هستند. این ظروف رنگ بندی و طرح بندی مختلفی دارند و قیمت شان نسبت به سایر ظروف حبوبات ارزان تر است. همچنین به دلیل رنگ بندی متنوع برای نو عروسانی که در حال تهیه جهیزیه هستند و عموما یک رنگ خاص را به عنوان تم اصلی آشپزخانه شان در نظر می گیرند، مناسب است. ظروف جا حبوباتی پلاستیکی در صورتیکه از جنس خوبی انتخاب شوند، ظاهری شبیه به شیشه دارند اما مزیت شان نسبت به شیشه این است که اگر به زمین بیوفتند، نمی شکنند. بنابراین با خیال راحت تری می توانید در حین آشپزی از آنها استفاده کنید. اگر به تغییر علاقه مند باشید و دوست داشته باشید هر چند وقت یک بار تنوعی در ظروف آشپزخانه ایجاد کنید، ظروف پلاستیکی با قیمت مناسب شان اجازه این کار را به شما خواهند داد.

ظروف جا حبوباتی پلاستیکی در انواع ساده و یا طرح دار در بازار موجود هستند. انواع طرح دار این ظروف دارای تصاویری رنگی بر روی خود هستند که این تصاویر شامل گل، خطوط، طرح های خال خال و غیره بوده و هر کس با توجه به سلیقه خود آنها را انتخاب می کند. کسانی که به دنیای رنگی و فانتزی علاقه دارند مشتریان این ظروف حبوبات پلاستیکی رنگی و طرح دار هستند. تنوع ظروف جا حبوباتی پلاستیکی بسیار زیاد است. بعضی از آنها شفاف هستند و بعضی دیگر رنگی و مات. تنوع رنگی این ظروف هم بسیار زیاد بوده و در رنگ های مختلف می توان آنها را خریداری نمود.

 • ظروف حبوبات سرامیکی

ظروف حبوبات یا جا حبوباتی هایی با جنس سرامیک، ظروفی بسیار شیک و زیبا هستند. این ظروف با اینکه شکننده اند اما به طور کلی دوام بالایی در مقایسه با شیشه دارند. سفیدی سرامیک، تمیزی و روشنی را به چشم ها هدیه می دهد. ظروف جا حبوباتی سرامیکی با درب هایی از جنس چوب آشپزخانه شما را چشم نواز تر خواهند کرد. این ظروف نه تنها برای حبوبات، بلکه برای نگهداری چای، قهوه، شکر و غیره نیز کاربرد دارند و بیشتر بر روی کابینت قرار داده می شوند. همچنین اگر این ظروف حاوی شکر یا عسل باشند، بر روی میز هم گذاشته می شوند. در خرید این ظروف دقت کنید که درب چوبی بر روی ظرف به خوبی چفت شود.

درباره تنوع طرح و رنگ ظروف حبوبات سرامیکی باید گفت که این ظروف تنوع ظاهری فراوانی ندارند و انتخاب های زیادی را پیش روی شما نمی گذارند. بیشتر ظروف حبوبات سرامیکی موجود در بازار سفید یا شیری رنگ هستند و اکثرا ساده اند. در بعضی مدل ها ممکن است طرح یا رنگ مختصری بر روی بدنه آنها ایجاد شده باشد. اگر به دنبال جا حبوباتی سرامیکی رنگی و خاص می گردید، باید کمی بیشتر جستجو کنید و برای پیدا کردن آنها وقت بگذارید. ظروف حبوبات سرامیکی وزن بالاتری هم نسبت به دیگر ظروف حبوبات دارند و این شاید یکی از معایب آنها به شمار آید.

صادرات جا حبوباتی پلاستیکی ارزان به کشور های همسایه

بررسی بهترین نوع جا حبوباتی پلاستیکی برای صادرات

بررسی بهترین نوع جا حبوباتی پلاستیکی برای صادرات بعد از ظروف بانکه حبوبات شیشه ای دومین جنس پر فروش ست بانکه حبوبات پلاستیکی می باشد که در انواع طرح و مدل های مختلف نیز در بازار وجود دارد . نمونه ظرف جا ادویه در مدل های فانتزی ، کلاسیک و … نیز در بازار وجود دارد و متناسب با دکوراسیون آشپزخانه خود می توانید ست های بانکه حبوبات پلاستیکی متنوعی را پیدا کنید .

سه مورد از مشخصه های جا حبوباتی پلاستیکی درجه یک

بهترین محل قرارگیری ظروف حبوبات

اکثرا وقتی اسم ظروف جا حبوباتی می آیند همه به این فکر می کنند که جای آنها داخل کابینت است. اما همانگونه که گفته شد سرویس جا حبوباتی اگر با طرح های زیبا و شیک انتخاب شوند می توانند بر روی میز، کابینت و یا دیوار هم قرار گیرند. این در مورد ادویه جات هم صدق می کند. در آشپزخانه های کوچک که تعداد کابینت ها کم است و جای کافی برای قرار دادن وسایل ضروری وجود ندارد، از شلف های دیواری استفاده می کنند. قرار دادن ظروف حبوبات و همینطور ظروف ادویه جات به خاطر رنگ های مختلف و زیبایی که دارند، هم به مدیریت فضای محدود آشپزخانه کمک می کنند و هم تزیین جالبی برای این مکان هستند.

اگر تصمیم دارید ظروف حبوبات را درون کابینت بگذارید پیشنهاد می شود یک کابینت نزدیک به گاز را تماما به این ظروف و همینطور ادویه جات اختصاص دهید تا در هنگام آشپزی به سرعت از آنها استفاده نمایید. ظروف حبوبات و ادویه ها را با نظم در کنار هم بچینید و سعی کنید همیشه آنها را تمیز و شسته شده نگه دارید. چنانچه از شلف و طبقه برای ظروف حبوبات استفاده می کنید، مرتب بودن و نظم این ظروف و قرار گیری درست آنها در کنار همدیگر به زیبایی و تمیز بودن آشپزخانه منجر می شود. اگر از ظروف حبوبات شیشه ای استفاده می کنید، برای بهتر شدن این چیدمان کاربردی پیشنهاد می شود حبوبات را که در رنگ های مختلف در ظروف شیشه ای ریخته اید، بر اساس رنگ های شان در کنار هم قرار دهید. همین جزییات است که می تواند فضای آشپزخانه تان را دگرگون سازد.

 • جا حبوباتی دیواری

در چند سال اخیر ظروف نگهداری حبوبات مخصوص نصب بر روی دیوار یا همان جا حبوباتی دیواری هم به بازار آمده است. این ظروف استوانه هایی بی رنگ هستند که در قسمت انتهایی آنها یک شیر، پیچ یا اهرم قرار داده شده است. با چرخاندن شیر، پیچ یا فشار دادن اهرم مقداری از حبوبات بیرون ریخته می شوند. این ظروف در ترکیب های سه تایی و یا بیشتر وجود دارند که در کنار هم بر روی دیوار نصب می شوند. سرویس جا حبوباتی دیواری نیز برای آشپزخانه های کوچک مناسب و کاربردی است زیرا بر روی دیوار نصب می شوند و جایی درون کابینت ها را اشغال نمی کنند. ظرفیت یا گنجایش این ظروف یک کیلوگرم و یا کمتر است، جنس آن از نوعی پلاستیک مقاوم بوده و حبوبات از قسمت بالایی تغذیه و از شیر خروجی در پایین تخلیه می شوند. هر محفظه دارای یک پیمانه مدرج است که کار اندازه گیری را آسان می کند.

جا حبوباتی دیواری یا بانکه دیواری از پلاستیک شفاف و بی رنگ ساخته شده که بر خلاف ظاهرش دارای وزن زیادی نیست. این بانکه با نصب بر روی دیوار کار آشپزی را آسان تر می کند زیرا برای هر بار استفاده دیگر نیازی به باز کردن درب کابینت نیست. این جا حبوباتی دیواری قابل شستشو است و برای این کار می توان آنها را از پایه مخصوص خود بر روی دیوار جدا نمود و شست و سپس دوباره سر جای خود قرار داد. درون این ظروف حبوبات انواع پاستا های فرم دار، برنج و حتی گردو خرد شده هم می توان نگهداری کرد.

استانداردهای لازم در تولید جا حبوباتی پلاستیکی باکیفیت

استانداردهای لازم در تولید جا حبوباتی پلاستیکی باکیفیت استانداردهای پلاستیک: این استانداردASTM همه نوع پلاستیک و مشتقات پلیمری آن را شامل می شود. استاندارد پلاستیک، دارای روش هایی برای آزمایش خصوصیات پلاستیک ها، دوام آن ها، ویژگی های مکانیکی انواع پلاستیک، خواص مواد سلولی، نحوه صحیح پوشاندن قطعات پلاستیکی، الوار پلاستیکی، مصالح ساختمانی پلاستیکی، پلاستیک بازیافتی و … است.

از مواد اولیه مرغوبی ساخته شده باشد.

باعث تغییر بوی حبوبات نگردد.

در برابر نور خورشید، سرما و گرما مقاوم باشد.

باعث تغییر رنگ حبوبات هم نشود.

رنگ بندی ها و مدل های مختلفی داشته باشد. همان گونه که می دانید، پلاستیک ها انواع مختلفی دارند که همین امر باعث می شود تا محصولات تولید شده توسط آنان کیفیت های متنوعی پیدا کنند. نوع مرغوب، از جنس های پلیمری ساخته می شود و کاملاً دست اول است. از طرفی، تنوع در این زمینه آنقدر زیاد است که شما در هر طرح و رنگی به راحتی می توانید، آن نوع خاصی را که مد نظرتان می باشد، پیدا نمایید. گفتنی است که کالاها، کاربرد زیادی در آشپزخانه دارند و لوازمی عالی جهت نگهداری حبوبات می باشند.

نحوه صادرات جا حبوباتی پلاستیکی به چه صورت است

در ایران، عرضه کنندگان بانکه حبوبات پلاستیکی بزرگ کالای خود را در کیفیت های گوناگونی ارائه می کنند که در این زمینه، به شکل مفصلی صحبت کردیم. از جانبی، خوب است بدانید که این محصولات به شکل تک و یا ست های مختلفی ارائه می شوند.

این در واقع ظروف نگهدارنده، به شکل پلاستیک های شفاف، طراحی شده و همچنین تیره ارائه می شوند. نوع بزرگ، جای بیشتری می گیرند و دارای درب های محکم و همچنین یک پیمانه می باشند. در هر حال، تنوع این کالا بسیار زیاد است که همین امر سبب شده تا مشتریان راحت به خرید کالا بپردازند.

باید بگوییم، این مدل از کالاهای کاربردی، به روش عمده نیز عرضه می شوند که مشتریان آنان عموماً تجار و یا کسانی اند که در حوزه خرید و فروش جزئی، فعالیت می نمایند. از سویی، به دلیل کیفیت مرغوب، شاهد صادرات چنین محصولاتی هم هستیم که سودآوری بالایی دارد.

خرید ارزان جا حبوباتی پلاستیکی از بهترین فروشنده

خرید ارزان جا حبوباتی پلاستیکی از بهترین فروشنده شرکت اروندپلاست تولید انواع ظروف پلاستیکی دهان گشاد پت pet تولید شده توسط ماشین آلات اتوماتیک برای بسته بندی مواد غذایی… ظروف عسل ظرف مربا ظروف ادویه جات ظروف خشکبار بسته بندی حبوبات ظرف آجیل ظروف چیپس میوه جات ظروف گریس ومواد نیمه جامد صنعتی ،چسب ها و… با دهانه های 70،80،90،120،150،60 میلی متر

عرضه جا حبوباتی پلاستیکی با قیمت ارزان

تولید و فروش انواع ظروف پلاستیکی دهان گشاد پت pet تولید شده توسط ماشین آلات اتوماتیک برای بسته بندی مواد غذایی و مواد صنعتی و…

از جمله : ظرف ترشیجات ، ظروف عسل ، ظرف مربا ، ظروف ادویه جات ،خشکبار ، بسته بندی حبوبات ، ظرف آجیل ، ظروف چیپس میوه جات ، ظروف گریس و مواد نیمه جامد صنعتی ، چسب ها و… با دهانه های 70،80،90،120،150،60 میلی متر

پخش جا حبوباتی پلاستیکی ارزان در بهترین فروشگاه

پخش جا حبوباتی پلاستیکی ارزان در بهترین فروشگاه رنگ بندی: صورتی، سفید ، زرد ، سبز

بهترین سرویس آشپزخانه لیمون

سرویس حبوبات جدید لیمون یکی از بهترین سرویس آشپزخانه پلاستیکی است که که علاوه بر ظاهری چشم نوازش دارای مجموعه ای از ظروف کاربردی برای نگهداری انواع حبوبات، برنج، قند و شکر، ماکارونی، انواع ادویه جات ومواد غذایی خشک می باشد. این محصول بسیار سبک و قابل شستشو بوده و دستگیره های تعبیه شده بر روی این ظروف علاوه بر زیبایی چشمگیر، سهولت در باز و بسته نمودن درب را به همراه دارد.

 • جنس پلاستیک
 • سایر مشخصات جابرنجی ۱۲ کیلویی
 • سطل زباله آرام بند ۱۲ لیتری
 • ست ادویه ۶ عددی
 • ست ۲ عددی قند و شکر ۳ کیلویی +۳ عدد پیمانه
 • جاماکارونی ۲/۱ لیتری
 • سرویس حبوبات ۱/۷ لیتری ۴عدد
 • سرویس حبوبات ۴۸۰ میلی لیتری ۴ عدد
 • ظرف روغن ۷۵۰ میلی لیتری
 • به همراه ترازوی آشپزخانه + ۳ پارچه هدیه
 • قابلیت شستشو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.