خرید ظروف یکبار مصرف چند خانه با بهترین قیمت

امروزه شرایط ویژه برای خرید و فروش انواع ظروف یکبار مصرف چند خانه و ست فراهم شده است که استفاده از سایت های اینترنتی و خرید آنلاین یکی از این روش ها می باشد. قیمت ارزان و مناسب در کنار تنوع و کیفیت بالا از این محصولات از ویژگی های خرید اینترنتی از سایت ما می باشد.

خرید ظروف یکبار مصرف چند خانه با بهترین قیمت

بررسی خصوصیات انواع ظروف یکبار مصرف

بررسی خصوصیات انواع ظروف یکبار مصرف ظروف یکبار مصرف انواع مختلفی دارد. یکی از تفاوت ها، مواد اولیه ی تولید انواع ظروف یکبار مصرف است مثل: ظروف یکبار مصرف گیاهی و یا پلی استایرن، پلی اتیلن و پلی پروپیلن. همچنين ظروف یکبار مصرف بر اساس نوع مصرف انواع متفاوتی را شامل می شوند. انواع ظروف یکبار مصرف بر اساس نوع مصرف عبارتند از: ظروف بسته بندی میوه و سبزیجات، ظروف بستنی، ظروف بسته بندی مواد پروتئینی، ظروف بسته بندی تخم مرغ، ظروف یکبار مصرف رستورانی، ظروف یکبار مصرف سالاد، ظروف بسته بندی خشکبار و…

انواع ظروف یکبار مصرف از نظر حجم

ظروف یکبار مصرف از نظر حجم عبارتند از ظروف 100 تا 500 گرم، 500 تا 1000 گرم و 1000 تا 3000 گرم.

یک مورد دیگر این است که این ظروف در انواع در دار و بدون در، ظروف پانچ دار تقسیم بندی می شوند.

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی به طور مشخص از دو جنس پلی‌پروپیلن (PP) و پلی‌استایرن (PS) هستند. هر دو نوع، رنگ شفافی دارند اما با توجه به ترکیب‌های موجود در آنها می‌توانند رنگی یا مات هم تولید شوند. ظروف پلی‌پروپیلن مقاومت بیشتری نسبت به ظرف‌های پلی‌استایرن دارند. معمولا در صنایع غذایی و بسته‌بندی محصولات غذایی از ظرف‌های پلی‌استایرن که انعطاف‌پذیری بیشتری دارند، استفاده می‌شود. البته اگر قصد ریختن غذاهای گرم یا کمی چرب را در این ظرف‌ها دارید، هنگام خرید آنها دقت کنید که انواع فودگریدشان را انتخاب کنید. ظرف‌های فودگرید دارای نشان قاشق و چنگال کوچک زیر ظرف یا روی بسته‌بندی اصلی‌شان هستند.

موارد مصرف: از ظرف‌های یکبار مصرف پلاستیکی می‌توان برای توزیع شربت‌های نذری، شیر یا شیرکاکائوی خنک، آب و غذاهای خنک استفاده کرد.

موارد منع مصرف: به‌هیچ‌وجه در ظروف پلاستیکی یکبار مصرفی که فودگرید نیستند، خوردنی یا آشامیدنی داغ و چرب استفاده نشود.

نکته: استفاده از ظرف‌های یکبار مصرف پلاستیکی شفاف و بی‌رنگ از انواع رنگی آنها بهتر است. به این دلیل که ظروف بی‌رنگ از مواد اولیه دست اول تهیه می‌شوند اما امکان تهیه ی ظرف‌های رنگی از مواد بازیافتی وجود دارد. ضمن اینکه رنگ شیمیایی موجود در این ظرف‌ها هم می‌تواند با مواد غذایی واکنش نشان دهد و سلامت شما را به خطر بیندازد. یادتان باشد نباید خوردنی‌ها و آشامیدنی‌هایی که درجه حرارت آنها بیش از 40 درجه سانتی‌گراد است، داخل ظرف‌های پلاستیکی ریخت.

ظروف سلولزی:ظرف‌های یکبار مصرف سلولزی یا کاغذی، برعکس ظروف پلاستیکی، جزو محصولات زیست‌فناپذیر هستند؛ یعنی قابلیت برگشت به محیط‌زیست را دارند و از این نظر، دوستدار محیط‌زیست محسوب می‌شوند.

موارد مصرف: این نوع ظروف، بهترین نوع ظرف‌های یکبار مصرف برای قرار دادن خوراکی‌ها و آشامیدنی‌های داغ، سرد و گرم هستند زیرا دمای بالا یا چربی مواد غذایی با ترکیب‌های موجود در آنها واکنش‌ نشان نمی‌د‌هد.

موارد منع مصرف: معمولا منع مصرفی برای ظروف سلولزی مطرح نیست جز اینکه آشامیدنی‌های داغ را نباید به مدت طولانی داخل آنها نگه‌داشت زیرا در این صورت، امکان تغییر عطر و طعم آنها وجود دارد.

ظروف فومی: ظرف‌های فومی معمولا مشتقی از پلی‌استایرن هستند و مقاومت بیشتری نسبت به گرما و چربی دارند.

موارد مصرف: انواع خوراکی‌ها و آشامیدنی‌های داغ و سرد و چرب را می‌توان داخل این ظرف‌ها ریخت.

موارد منع مصرف: ظرف‌های فومی دارای بافت روزنه‌ای هستند و امکان ورود هوا و میکروارگانیسم‌های موجود در محیط به بافت آنها و غذا و نوشیدنی داخلشان وجود دارد بنابراین باید از نگهداری طولانی‌ مدت غذا در این ظرف‌ها خودداری کرد و اگر قرار است برای بیشتر از 3-2 ساعت غذا را نگه دارید، آن را از ظرف‌های فومی به ظرف‌های دردار شیشه‌ای موجود در منزل انتقال دهید.

ظروف گیاهی: ظرف‌های یکبار مصرف گیاهی، از نشاسته ذرت اصلاح‌شده تهیه می‌شوند و به‌همین دلیل قیمت نهایی آنها از سایر ظرف‌های یکبار مصرف بیشتر است. البته پرداخت هزینه بیشتر برای حفظ سلامتی کاملا عاقلانه خواهد بود.

موارد مصرف: برای نگهداری کوتاه یا طولانی‌مدت از انواع غذاهای داغ و چرب می‌توان بدون دغدغه از ظرف‌های گیاهی یکبار مصرف استفاده کرد.

استانداردهای کیفی برای تامین ظروف یکبار مصرف صادراتی

بطور کلی برای صادرات ارائه ی یک سری مدارک لازم است از جمله:

گواهی مبدا

سیاست های حمل و نقل

مقررات بسته بندی

فاکتور تجاری ترخیص کالا

گواهینامه بهداشت برای محصولات غذایی

ظروف یکبار مصرف با کیفیت بالا و استانداردهای ویژه در راستای صادرات روند رو به رشدی داشته است. شرکت ها و تولیدی های ظروف یکبار مصرف نسوز، خورشتی، پلمپ دار و پذیرایی در طول سالها فعالیت خود توانسته اند به تنوع محصولات خود بیافزایند و نیاز بازار و مصرف کنندگان را تامین کنند. لذا ظروف گیاهی با تولید بهتر و با کیفیت مطلوب در زمینه ی صادرات رونق چشمگیری داشته و توانسته اند بازار های داخلی را در دست گیرند و در زمینه ی صادرات به پیشرفت قابل توجهی دست یابند.

بررسی مشکلات تولید ظروف یکبار مصرف در ایران

بررسی مشکلات تولید ظروف یکبار مصرف در ایران آیا تا به حال فکر کرده اید که ظروف یکبار مصرف چه ضررهایی برای محیط زیست و سلامت انسان ها دارند؟ با اینکه در حال حاضر استفاده از ظروف یکبار مصرف بسیار کاربردی شده است و تقریبا می توان گفت که ظروف یکبار مصرف در بیشتر مهمانی ها و مجالس مورد استفاده قرار می گیرد اما معایب تولید ظروف یکبار مصرف مانند کاربردهایش بسیار است. قبل از اینکه ظروف کاغذی تولید شوند مردم از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی استفاده می کردند، اما با گذشت زمان خیلی از افراد به مشکلاتی که ظروف پلاستیکی ایجاد می کردند واقف شده اطلاع پیدا کردند. مهمترین مسئله غیرقابل تجزیه بودن ظروف پلاستیکی در مدت زمان کم است که به شدت به محیط زیست آسیب وارد می کند. یکی دیگر از مشکلات تولید ظروف یکبار مصرف این است که زمانی که غذا یا نوشیدنی داغ در این ظرف ها قرار می گیرد برای سلامتی انسان خطرناک بوده و ریسک ابتلا به انواع بیماری ها را افزایش می دهد.

دلیل اصلی تولید این مواد در کشور به‌رغم زیان‌بار بودن مصرف آنها: متاسفانه رعایت استاندارد تولید ظروف یک‌بار مصرف اجباری نیست و واحدهای تولیدی می‌توانند بدون مجوز به تولید اقدام کنند. در این زمینه باید تقاضای اجباری شدن استاندارد ظروف یک‌بار مصرف به مؤسسه ارائه شود تا در این مورد تصمیم‌گیری شود، اما تاکنون هیچ تقاضایی صورت نگرفته است. هم اکنون پنج هزار کارخانه و کارگاه تولید ظروف یک‌بار مصرف در کشور وجود دارد، این در حالی است که تنها ۳۰۰ کارخانه از این تعداد مجوز تولید این ظروف را دارند و مشخص نیست، مابقی این کارخانه‌ها از چه موادی و چگونه نسبت به تولید این ظروف اقدام می‌کنند.

ظروف یکبار مصرف در طبیعت: انباشته شدن این مواد در طبیعت به خصوص در پارک های جنگلی و سواحل، از نظر دیداری باعث نازیبایی مناظر و در نتیجه کاهش بازدید کننده ها و کاسته شدن درآمد اقتصادی مناطق می شود. در حال حاضر بسیاری از کشورها به ویژه کشورهای اروپایی با به کار بستن روش های جایگزین سعی کرده اند استفاده از ظروف یکبار مصرف را به حداقل برسانند. کاربرد پلیمرهای گیاهی جهت تولید ظروف یکبار مصرف و تبه کارگیری کیسه های پارچه ای به جای کیسه های نایلونی در هنگام خرید، نمونه ای از این روش ها است.

مناسب ترین روش نگهداری ظروف یکبار مصرف برای صادرات

شرکت ها و تولید کننده های ظروف یکبار مصرف در طول سال های فعالیت خود توانسته اند به تنوع محصولات خود بیافزایند و این امر در راستای تامین نیاز مشتریان و بازار صورت می گیرد تا بتوان با تولید بهترین ها، رضایت مشتریان را جلب کرد. ظروف یکبار مصرف صادراتی بیشتر به دلیل فراوانی تولید همراه با طرح و رنگ، مربوط به ظروف یکبار مصرف کاغذی می باشد. صادرات لیوان کاغذی بیشترین درصد را به خود اختصاصی داده است که در انواع مختلف به صورت درب دار و بدون درب تولید و به بازار های بین المللی صادر می گردد. همچنین صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی از طریق شرکت های فعال در حوزه ی خرید و فروش های عمده و با حجم های کانتینری به خریدارها اعلام می شود. ظروف یکبار مصرف آلومینیومی دارای کیفیت بی نظیری هستند به این دلیل که مواد سمی و سرطان زا را به غذا انتقال نمی دهند و بهمین خاطر متقاضیان وخریدارهای زیادی را به خود اختصاص داده است.

مزایای ظروف یکبار مصرف: استفاده از مواد مقاوم در برابر الکل، حفظ بهداشت فردی و جلوگیری از انتقال انواع بیماری ها و سلامت غذا مخصوصا در محیط هایی مانند رستوران و ادارات، شکل پذیری بالا و با تنوع زیاد، شفافیت بالا، جابجایی راحت مواد غذایی و همچنین برای تولید ظروف یکبار مصرف انرژی کمتری مصرف می شود. برخی دیگر از مزایا ظروف یکبار مصرف عبارت اند از:

مقاومت زیاد نسبت به مواد الکلی، مصرف انرژی کمتر برای تولید، قابلیت شکل پذیری بالا و متنوع، گستردگی متفاوت خواص فیزیکی، طرح پذیری مناسب، شفافیت بالا.

تولیدکنندگان بهترین ظروف یکبار مصرف چند خانه در ایران

تولیدکنندگان بهترین ظروف یکبار مصرف چند خانه در ایران شركت صنايع پلاستيك خوزستان از جمله شرکت های موفق و پیشرو در تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی است.

شرکت صنایع پلاستیک تک ظرف تبریز نیز از دیگر شرکت های فعال و کارخانه های ظروف یکبار مصرف در ایران است.

گروه تولیدی ام جی پلاست، از جمله برترین کارخانه های ظروف یکبار مصرف است که در سال 1370 تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و دیگر محصولات پلاستیک یکبار مصرف را در ایران شروع نموده و با بهره مندی از گروه فنی و مهندسی خود و تجهیزات پیشرفته، توانست استانداردهای روز دنیا را دریافت کرده و موفق به کسب پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی شود.

شرکت صنایع پلاستیک کوهسار هم، از دیگر کارخانه های ظروف یکبار مصرف چندخانه است که دارای ظرفیت قابل توجهی در تولید محصولات پلاستیک یکبار مصرف بوده و محصولات با کیفیت بالای خود را در بازارهای داخلی و منطقه، عرضه داشته است و اکنون دارای بهترین خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی است.

شرکت صنایع پلاستیک آریو، نیز از دیگر شرکت های موفق و از کارخانه های ظروف یکبار مصرف است که در این صنعت پیشرو بوده و با به روزرسانی محصولات و تجهیزات خط تولید خود، اکنون قادر است تا محصولات پلاستیک یکبار مصرف را در کیفیتی ممتاز و بر اساس گواهی نامه های معتبر خود، ارائه نماید.

شرکت تهران پلاستیک تابا فعالیت خود را در تولید قطعات پلاستیکی و محصولات پلاستیک یکبار مصرف از سال 1380 شروع کرده و اکنون با پشتوانه ی تجربه و پرسنلی متخصص، قادر است تا محصولاتی مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی به بازار عرضه کند.

شرکت کوشا پلاست نیکان، از جمله کارخانه های موفق در تولید ظروف یکبار مصرف است که با تنوع بالایی در دسته بندی های متفاوت، توانسته است به یکی از موفق ترین کارخانه های ظروف یکبار مصرف تبدیل شده و محصولاتی رقابتی را با قیمت مناسب به بازار عرضه کند.

شرکت بیتا نیز از کارخانه های موفق در تولید ظروف یکبار مصرف هست که تنوع بالایی در تولیدات خود ایجاد کرده و محصولاتی با کیفیت به بازار عرضه می کند.

پخش ظروف یکبار مصرف چند خانه با نرخ مناسب

تولید کنندگان بهترین ظروف یکبار مصرف را، از متریال مرغوب و با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین ماشین آلات با طراحی های جدید و به روز تولید و روانه بازار کرده اند. لذا تولید کننده های انواع محصولات با در نظر گرفتن بهترین کیفیت و مدل های متنوع هر روز نمونه های جدید و مدرن را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. همچنین این تولیدی ها از تلاش متخصصان و کارکنان خبره و موفق استفاده خواهند نمود تا چرخ صنعت و تولید کشور با پیشرفت و گسترش بیشتر در گردش باشد. امروزه در راستای عرضه ی ظروف یکبار مصرف از روش های جدید و مدرن که وجود سایت های اینترنتی بوده، استفاده می شود. زیرا عرضه ی محصولات بدین طریق بسیار راحت و با سرعت بالایی پیش خواهد رفت. لذا عرضه کننده های بسیاری این روش را مد نظر داشته و مورد استفاده قرار می دهند و توانسته اند محصولات بیشتر و متنوع تری را عرضه نمایند. همچنین فعالیت عرضه کننده ها از طریق این سایت ها بسیار افزایش یافته و عملکرد خوبی را در بر داشته است.

سفارش ظروف یکبار مصرف چند خانه باکیفیت از تولید کننده

سفارش ظروف یکبار مصرف چند خانه باکیفیت از تولید کننده فروشگاه اینترنتی ما، در زمینه ی فروش محصولات یکبار مصرف و مصنوعات پلاستیکی آشپزخانه فعالیت می‌کند که برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌ نماید. تنوع محصولات یکبار مصرف با ضمانت بهترین کیفیت و تضمین بهداشتی بودن اصول مهمی است که شرکت ما از نخستین روز تاسیس تلاش کرده به آن پایبند باشد. هر آنچه که شما از ظروف یکبار مصرف آشپزخانه و چندخانه نیاز داشته باشید به راحتی در این سایت خواهید یافت. ما با هدف کاهش فاصله تولید تا مصرف ظرف یکبار مصرف و حذف واسطه های زیاد در محصولات قدم در این راه گذاشته ایم. خوشحال خواهیم شد انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق تماس با ما در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر با ما در میان بگذارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.